ITRA Member UTMB UTMB

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε ο 6ος Faethon Olympus Marathon Απόστολος Τσουρέκας - Επίσημα αποτελέσματα - Ανακοινώσεις 2017
english greek
Αρχική arrow Lost Password arrow Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε ο 6ος Faethon Olympus Marathon 'Απόστολος Τσουρέκας' - Επίσημα αποτελέσματα

Get Adobe Flash Player

Module CU3ER needs Adobe Flash Player. Get it by clicking the image below!
Get Adobe Flash player

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε ο 6ος Faethon Olympus Marathon 'Απόστολος Τσουρέκας' - Επίσημα αποτελέσματα

Και η φετινή χρόνια τα είχε όλα. Ρεκόρ διαδρομής  των  γυναικών στον F.O.M από την Κατερίνα Τσεκόσκα (KASIMIS TRAINING) με χρόνο 7:02:07, ατομικά  ρεκόρ, ρεκόρ  συμμετοχών από το εξωτερικό, ρεκόρ διαδρομής των γυναικών Μάλαϊ Μαρία (ODLO-LASPORTIVA) 2:52:43 και ρεκόρ συμμετοχών στον  RUPICAPRA 20 χιλ.

Μετά από σκληρή μάχη, νικητές στους άνδρες αναδείχθηκαν οι Σιαμήτρας Κώστας (INOV-8 OLYMPUS MARATHON RT) με χρόνο 5:52:11, στη 2η θέση Ελευθερίου Δημήτρης (DYNAFIT GREECE) με χρόνο  5:57:37 και στην 3η θέση ο Μάτρας Σλάβεκ (SALOMON HELLAS) με χρόνο 6:01:19.

Καταπληκτική εμφάνιση από την Κατερίνα Τσεκόσκα KASIMIS TRAINING η οποία τερμάτισε πρώτη στις γυναίκες με ρεκόρ διαδρομής 7:02:07, δεύτερη θέση για την Κολυφά Μυρσίνη με χρόνο 7:22:12  και τρίτη τερμάτισε η Χουρίδου Ιωάννα BALIOTIS NATURE TRAIL με χρόνο 7:34:39 .

Νικήτρια ομάδα η BALIOTIS NATURE TRAIL και στην κατηγορία >50 ο Ρήγος Λάζαρος (OLYMPUS TRAILS) με χρόνο 7:21:38.

Ο αγώνας ξεκίνησε στις 6 το πρωί με 236 αθλητές από τους οποίους κατάφεραν και τερμάτισαν οι 201.

Όσον αφορά τον 2o RUPICAPRA 20 χιλ, στον οποίον συμμετείχαν 178 αθλητές και τερμάτισαν οι 175, πρώτος τερμάτισε ο Γιαννόπουλος Κώστας (DYNAFIT GREECE)  με χρόνο 2:21:24, στη 2η θέση ο Γκιζλής Αριστείδης (Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ-TRG) με χρόνο 2:32:52 και στην 3η θέση ο Ζιλιασκούδης Χρήστος (OLYMPUS T.R.T) με χρόνο 2:36:12.

Στις γυναίκες πρώτη έκοψε το νήμα του τερματισμού η Μάλαϊ Μαρία (ODLO-LASPORTIVA) με χρόνο 3:04:48 ρεκόρ διαδρομής, στη 2η θέση τερμάτισε η Διμπάρη Βένη (OLYMPUS T.R.T) με χρόνο 3:16:41 και στην 3η θέση η Τροϊρη Δέσποινα (ΟLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM) με 3:28:07.

Νικήτρια ομάδα o ZEYS ΠΙΕΡΙΑΣ  και στην κατηγορία >50 ο Ποιμανίδης Δημήτρης (A.P.S.D ZEUS PIERIS) με χρόνο 3:08:23.

Στον 3ο FAETHON TRAIL πρώτος τερμάτισε o Φασιάδης Νικόλαος με χρόνο 1:10:45, στη 2η θέση ο Παπαθανασίου Ελευθέριος (Α.Ο.Ξ.Λ- ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ) με χρόνο 1:10:47 και την 3η θέση o Μαλαμίδης Αθανάσιος (NUTRIXXON) με χρόνο 1:16:45

Στις γυναίκες στην πρώτη θέση η Μπουρουζίκα Ελένη (DISTANCE RUNNERS CLUB) με χρόνο 1:30:00, στη 2η θέση η Ζάχου Ιωάννα (ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ) με χρόνο 1:37:36 και στην 3η θέση η Λαμπαδιάρη Αναστασία  (ΕΠΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ) με χρόνο 1:46:10.

Αξίζει να αναφερθεί πως στους αγώνες της Κυριακής συμμετείχαν αθλητές από Αγγλία, Αμερική, Γαλλία, Γερμανία, και Τσεχία και Νότια Αφρική!

Η διοργάνωση θα ήθελε εδώ να ευχαριστήσει ιδιαίτερα όλους τους αθλητές που τίμησαν με τη συμμετοχή τους αυτές τις δυο μέρες τους αγώνες και τους εύχεται καλή αγωνιστική συνέχεια!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε αυτούς που στήριξαν τους  σταθμούς των τριών αγώνων της διοργάνωσης, που δεν είναι άλλοι από τους εθελοντές του Faethon, οι οποίοι σε ορισμένους απομακρυσμένους σταθμούς χρειάζονται  ως και  5 ώρες πεζοπορίας για να τους προσεγγίσουν.

Η φωτογράφιση έγινε από τον Μπάμπη Γκιριτζιώτη / GOExperience και η χρονομέτρηση από την εταιρία SPEED TIME.

Ευχαριστούμε τους χορηγούς μας:

Μέγας Χορηγός του FAETHON OLYMPUS MARATHON είναι η οικογένεια ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΣΟΥΡΕΚΑ που στηρίζει τον αγώνα από την πρώτη στιγμή.

Μεγάλος χορηγός επικοινωνίας του FAETHON OLYMPUS MARATHON είναι τα κανάλια  NOVA http://www.nova.gr/

Χρυσοί Χορηγοί του FAETHON OLYMPUS MARATHON είναι:

  • Η εταιρία ένδυσης, υπόδησης και αθλητικού εξοπλισμού  DYNAFIT http://www.klaoudatos-skishop.gr/
  • Το κορυφαίο τουριστικό γραφείο LA TRAVEL  www.latravel.gr/
  • To καφέ La Ramblas (breakfast and coffee brewers) ΛΑΡΙΣΑ https://www.facebook.com/LasRamblas.gr/
  • Το εξειδικευμένο κατάστημα εξοπλισμού- trail running   GEORGIADIS STORE    http://www.georgiadis-store.gr/
  • H εταιρία ΒΟΤΑΝΑ ΟΛΥΜΠΟΥ  της οικογένειας Χαλκιά http://www.olympouvotana.gr/
  • H εταιρία τροφίμων ΜΠΡΕΤΑΣ  http://www.bestgreekfood.com/web/bretas

Χορηγοί αποκατάστασης-αποθεραπείας του FAETHON OLYMPUS MARATHON

Χορηγοί του FAETHON OLYMPUS MARATHON

ΧΟΡΗΓΟΙ αθλητικών-προπονητικών προγραμμάτων στον FAETHON OLYMPUS MARATHON

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ–ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

- ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ

Υποστηρικτές του FAETHON OLYMPUS MARATHON

  • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
  • ΔΙΚΤΥΟ ΠΕΡΡΑΙΒΙΑ
  • ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΡΜΟΥ
  • ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
  • ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
  • ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ
  • ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΟΥ
  • ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • Κ.Ε.Ο.Α.Χ
  • ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
  • ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΜΑΡΙΝΑΙΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
  • ΚΠΕ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  • ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΗ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ ΤΗΣ Ζ΄ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
  • ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΑΚΑ
  • ΥΠΑΙΘΡΙΟΣ ΖΩΗ ΛΑΡΙΣΑ
  • NORDIC WALKING ΕΛΑΣΣΟΝΑ

Ραντεβού το 2018 στον 7ου FAETHON OLYMPUS MARATHON!

Η οργανωτική επιτροπή του αγώνα


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

FOM

Gen-Sex-Cat Gender BIB Name Club 44km
1 , 1 ,1 Male 213 KOSTAS SIAMITRAS INOV8-OLYMPUS MARATHON RT 5:52:11
2 , 2 , 2 Male 56 DIMITRIOS ELEFTHERIOU DYNAFIT GREECE 5:57:37
3 , 3 , 3 Male 222 MATRAS SLAWOMIR SALOMON HELLAS 6:01:19
4 , 4 , 4 Male 93 ALEX KAMBOUROPOULOS ODLO-LASPORTIVA 6:04:12
5 , 5 , 5 Male 18 STAUROS BALIOTIS DYNAFIT GREECE 6:13:28
6 , 6 , 6 Male 65 IOANNIS GANASOULIS TRAXINA 6:14:48
7 , 7 , 7 Male 40 ACHILLEAS CHRISTANAS TECNICA-TRG 6:25:34
8 , 8 , 8 Male 9 THOMAS ANDROUTSOS BALIOTIS NATURE TRAIL 6:42:52
9 , 9 , 9 Male 193 NIKOLAOS PETROPOULOS 6:48:54
10 , 10 , 10 Male 71 ILIAS GIAKIMIS SD TRIKALON-TRG 6:54:36
11 , 11 , 11 Male 76 GEORGIOS GKOLIS SATYROI 6:54:58
12 , 1 ,12 Female 32 KATARZINA CEKOSKA KASIMIS TRAINING 7:02:07
13 , 12 , 13 Male 227 MARINOS STELLAS 7:10:59
14 , 13 , 14 Male 154 APOSTOLOS MEMOS ALLTERAINRUNNERS 7:13:06
15 , 14 , 15 Male 217 ATHANASIOS SIOUTKOS BALIOTIS NATURE TRAIL 7:13:49
16 , 15 , 16 Male 186 ASTERIOS PAPATHANASIOU BALIOTIS NATURE TRAIL 7:20:16
17 , 16 , 17 Male 240 ORESTIS TSONIDIS BALIOTIS NATURE TRAIL 7:21:38
18 , 17 , 1 Male 204 LAZAROS RIGOS OLYMPUS TRAILS 7:21:38
19 , 2 , 18 Female 113 MYRSINI KOLYFA 7:22:12
20 , 18 , 19 Male 223 THOMAS SOLOMOS MY ATHLETE-ELASSONA GRT 7:23:23
21 , 3 , 20 Female 39 IOANNA CHOURIDOU BALIOTIS NATURE TRAIL 7:34:39
22 , 19 , 21 Male 169 STERGIOS NTAMPOSIS OREIVATIKOS SILLOGOS KALIVION 7:38:32
23 , 20 , 22 Male 108 GIORGOS KATSIMPOURAS ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΚΑΛΥΒΙΩΝ "ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ" 7:38:36
24 , 21 , 23 Male 87 Hajek Jakub 7:39:45
26 , 23 , 24 Male 214 MATTHEW MADAY 7:53:47
27 , 24 , 25 Male 250 KONSTANTINOS ZAGGOS 7:56:32
29 , 26 , 26 Male 233 ETMONT TSAKOS 7:58:25
30 , 27 , 27 Male 13 GEORGIOS APOSTOLIDIS 8:02:13
31 , 28 , 28 Male 120 MANOS KYRIAKAKIS GOJI BERRY TEAM - ODLO LASPORTIVA 8:02:18
32 , 29 , 29 Male 147 PANAGIOTIS MASTROPERROS FLOGA 8:02:49
33 , 30 , 30 Male 175 GEORGIOS PALAGAS OLYMPUS T.R.T 8:02:59
34 , 31 , 4 Male 188 DIONYSSIS PASTRAS Free runners 8:09:08
35 , 32 , 31 Male 116 NIKOLAOS KOURTIS SMNLARISAS-BALIOTIS NATURE TRAIL 8:13:18
36 , 33 , 5 Male 42 GEORGIOS DALAKIOURIS sdoe ptolemaida 8:13:35
37 , 34 , 32 Male 97 MANOLIS KANTERAKIS LENTARIANA 8:14:58
38 , 35 , 33 Male 96 ANTONIS KANTERAKIS L.O.S 8:14:59
39 , 36 , 34 Male 219 CHARALAMPOS SKAFIDAS SDY KEFALONIAS 8:15:59
40 , 37 , 35 Male 124 GRIGORIS LAMPAKIS ROUT 100M/ADVEND/XANTHI R./KASIMIS 8:18:36
41 , 38 , 36 Male 1 PETROS AFTZOGLOU OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM 8:20:28
42 , 39 , 37 Male 73 ANASTASIOS GIOGIAKAS 8:27:36
43 , 40 , 38 Male 234 VASILEIOS TSAOUSIS 8:27:41
44 , 41 , 39 Male 92 THOMAS KALOGIANNIDIS ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου 8:28:28
45 , 42 , 40 Male 256 THANASIS DASKALOPOYLOS XANTHI RUNNERS 8:28:32
46 , 43 , 41 Male 226 KONSTANTINOS STAMELOS BALIOTIS NATURE TRAIL 8:33:48
47 , 44 , 42 Male 59 ATHANASIOS EXARHOS Kaldi's Running Team 8:36:14
48 , 45 , 43 Male 12 GIORGOS/EYTHI ANTONIOU Kaldi's Running Team 8:36:14
49 , 46 , 44 Male 132 GEORGIOS LIMPIKIS DROMEIS TIRNAVOU-MEG ELEFTHEROHORI 8:37:53
50 , 47 , 45 Female 258 CASSANDRA TURNER 8:40:31
51 , 48 , 46 Male 55 KONSTANITNOS EFTHIMIADIS 8:40:40
52 , 49 , 47 Male 81 DIMITRIOS GRAMMATIKOS S.MA.LARISSAS 8:41:46
53 , 50 , 48 Male 44 DIMITRIS DESPOINIADIS THE NORTH FACE 8:44:05
54 , 51 , 49 Male 131 GIORGOS LIANOS TREXA PSILA KAI AGNANTEYE 8:44:31
55 , 52 , 50 Male 22 VASILEIOS BEKAS 8:47:10
56 , 53 , 51 Male 80 ALEXANDROS GRAKIS 8:47:10
57 , 54 , 52 Male 88 Hajek JAN 8:48:36
58 , 4 , 53 Female 61 HELENA FEDDERSEN ROUVAS FOREST TRAIL 8:50:44
59 , 55 , 54 Male 51 GRIGORIS DRAKOS GOJI BERRY TEAM 8:50:59
60 , 56 , 55 Male 144 SPYROS MATZAKOS 8:50:59
61 , 57 , 56 Male 109 THEODOROS KATSIOPIS 8:50:59
62 , 58 , 57 Male 125 NIKOLAOS LAMPROULIS GOJI - BERRY TEAM 8:51:49
63 , 59 , 58 Male 164 ATHANASIOS NANOS PLATANODASOS SPARMOU 8:52:42
64 , 60 , 59 Male 148 IOANNIS MATZARIS Κουρκουρικης training group 8:53:38
65 , 61 , 60 Male 118 VASILEIOS KOYTROUPIS IRON TEAM 8:54:36
66 , 62 , 61 Male 94 DIMITRIOS KAMPOURIDIS DRIFT BIKES KOMOTINI 8:54:37
67 , 63 , 62 Male 19 VAIOS BARTZIOKAS S.D.TRIKALON 8:55:06
68 , 64 , 63 Male 114 IOANNIS KOMPATSIARIS Deadline Runners 8:55:23
69 , 65 , 64 Male 54 CHRIS EFSTRATIOU ROUT 100M/ADVEND/XANTHI RUNNERS 8:55:32
70 , 66 , 65 Male 66 POSEIDON GATIS 8:57:45
71 , 67 , 66 Male 24 DIMITRIOS BILLIS GRIGORA KORDONIA 9:00:30
72 , 68 , 67 Male 259 GRIGORHS BILLIS 9:06:31
73 , 69 , 68 Male 231 ARGYRIS TRELLOPOULOS 9:06:32
74 , 70 , 69 Male 133 VASILIS LIOFAGOS POLEMIKO NAYTIKO 9:06:59
75 , 71 , 70 Male 38 NIKOLAOS CHOUCHOUMIS FREE RUNNERS 9:10:42
76 , 72 , 71 Male 163 ATHANASIOS GKOLTSIOS OREIVATIKOS SYLLOGOS KALIVION 9:11:29
77 , 73 , 72 Male 68 ANDREAS GENIAS A.S.ARXAGGELOS ΜIXAIL 9:12:06
78 , 74 , 6 Male 176 KONSTANTINOS PANAGIOTOPOULOS SAFANS 9:13:25
79 , 75 , 73 Male 191 MANOLIS PEDIADITAKIS ROUVAS FOREST TRAIL 9:16:50
80 , 5 , 74 Female 166 HASTAS GIORGOS 9:21:40
81 , 76 , 75 Male 224 CHRISTOS SOUKIOUROGLOU 9:22:53
82 , 77 , 76 Male 195 SERAFIM PLOUMIS Goji Berry Team 9:25:00
83 , 78 , 77 Male 70 EUSTATHIOS GEVREKIS avangers running team 9:25:08
84 , 79 , 78 Male 241 DIMITRIOS TYPALDOS RUN FOREVER 9:25:14
85 , 80 , 79 Male 89 ATHANASIOS KAFFES 9:30:08
86 , 6 , 80 Female 170 SPYRIDOULA NTANI 9:31:33
87 , 7 , 81 Female 137 TONIA MACHAIRA 9:35:02
88 , 81 , 82 Male 31 PETROS BROZIOUTIS S.M.LARISSAS 9:36:39
89 , 82 , 83 Male 159 GIORGOS MOUKOS 9:38:12
90 , 83 , 84 Male 202 CHARALAMPOS RAPTIS FLOGA 9:39:49
91 , 84 , 85 Male 101 ANASTASIOS KARAKOSTAS inov-8 - Deadline Runners - BNT 9:39:59
92 , 85 , 86 Male 135 CHRISTOS LIOUMIS 9:40:51
93 , 86 , 87 Male 206 MATTHAIOS RIZOS 9:41:08
94 , 87 , 88 Male 49 TOMAS DOMAZETOVIC 9:42:46
95 , 8 , 89 Female 50 ANASTASIA DOMAZETOVIC/GKI 9:42:46
96 , 88 , 7 Male 52 ANTONIOS DROSOULIS Runner Store Trail Team 9:42:55
97 , 89 , 90 Male 10 VASILIOS ANTONIOU INTER PATHISSION 9:45:46
98 , 90 , 8 Male 200 DIMITRIOS PROITSAKIS 9:46:19
99 , 91 , 91 Male 165 NIKOLAOS NATSIOS 9:47:15
100 , 92 , 92 Male 134 ANDREAS LIOSIS ODEVO 9:47:31
101 , 93 , 93 Male 29 GIORGOS BOZIKAS 9:48:50
102 , 94 , 9 Male 4 IOANNIS ALEVRAKIS GYMNASION 9:48:50
103 , 95 , 94 Male 146 DIMOSTHENIS MARIFOGLOU SDYX 9:49:29
104 , 96 , 95 Male 174 CHRISTOS PAGONIS 9:49:35
105 , 9 , 96 Female 209 ZINIA SANOUDOU FLOGA 9:49:57
106 , 97 , 97 Male 8 ANASTASIOS ANASTASIADIS BALIOTIS NATURE TRAIL 9:54:15
107 , 98 , 10 Male 138 ANASTASIOS MAKRIDIS SDIA 9:54:21
108 , 99 , 98 Male 205 DIMITRIS RIZOGIANNIS CHROSSFIT CHALANDRI 9:55:41
109 , 100 , 99 Male 58 KOSTAS EVAGGELOU CROSSFIT CHALANDRI 9:55:42
110 , 101 , 100 Male 216 KOSTAS SIDERIS 9:56:29
111 , 102 , 101 Male 7 PANAGIOTIS ANASTASIADIS IRONTEAM-holisteRUN 9:58:07
112 , 103 , 11 Male 100 DIONYSIS KARAISKAKIS SEO PATRAS OLENOS 9:58:50
113 , 104 , 12 Male 25 DIMITRIS BINTAKAS APOLLON.DTI.ATTIKIS 10:01:30
114 , 105 , 13 Male 64 DIMITRIOS GAITANIS KOKKINOPLOS 10:01:36
115 , 106 , 102 Male 53 AGISILAOS EFREMIDIS VOLTA RUNNING TEAM 10:01:56
116 , 107 , 103 Male 196 MAVRIKIOS POLITIS THESSALONIKI HEALTH RUNNERS CLUB 10:01:56
117 , 108 , 14 Male 115 SPYROS KOULIS ODEVO 10:03:56
118 , 109 , 104 Male 152 ARGYRIS MAVROGONATOS Goji Berry Team 10:07:06
119 , 110 , 105 Male 98 SPYROS KAPRALOS INTER PATHISSION 10:07:21
120 , 111 , 106 Male 245 GIANNIS VARDAS PDS ODYSSEAS 10:09:07
121 , 112 , 15 Male 244 ILIAS VARADAS APOLLON.DTI.ATTIKIS 10:10:02
122 , 113 , 107 Male 2 KOSTAS AGLAINIS GREAT 10:13:10
123 , 114 , 16 Male 45 GIORGOS DIAVATIDIS 10:15:18
124 , 115 , 17 Male 180 NIKOLAOS PAPADOPOULOS 10:16:29
125 , 116 , 108 Male 232 KOSTAS TRIANTAFYLLOU XANTHI RUNNERS 10:20:43
126 , 117 , 18 Male 160 GEORGIOS MOUZAKITIS EOS ATHINAS 10:24:35
127 , 118 , 109 Male 156 GIORGOS MITSIMPONAS TRG TRIKALA 10:24:57
128 , 119 , 110 Male 168 GIORGOS NOBATSIS BALIOTIS NATURE TRAIL 10:26:47
129 , 120 , 111 Male 198 IOULIOS POPAS S.D.Y.PATRAS 10:27:51
130 , 121 , 112 Male 41 VASILEIOS CHRONOPOULOS Palmos AS 10:29:06
131 , 122 , 19 Male 247 IOANNIS VLACHODIMOS VLASTI 10:29:28
132 , 10 , 113 Female 212 MARIANA SEKIOU SDY PATRAS 10:30:30
133 , 123 , 114 Male 60 VASILIS FALTSIS SMLarissas 10:31:40
134 , 124 , 20 Male 111 ANDREAS KOITSANOS YMITTOS RUNNERS 10:33:26
135 , 125 , 115 Male 21 IOANNIS BATZAKAS SDY VOLOU 10:34:21
136 , 126 , 116 Male 248 GIANNIS VLACHOS ELEFSINA RUNNERS TEAM 10:35:42
137 , 127 , 21 Male 140 GEORGIOS MAKRIS 10:38:18
138 , 128 , 117 Male 5 GIANNIS ALEXANDROS 10:38:43
139 , 129 , 118 Male 3 MIGUEL ALDEA GARCIA 10:38:47
140 , 11 , 119 Female 84 ELENI HIMARAS 10:39:05
141 , 12 , 120 Female 126 STYLIANI LASKOU LYKOI Kechayioglou 10:41:33
142 , 130 , 121 Male 173 GIORGOS PACHOUMIS Correcaminos Mediterraneo 10:41:34
143 , 131 , 122 Male 210 PANAGIOTIS SAOULIDIS BALIOTIS NATURE TRAIL 10:43:30
144 , 132 , 123 Male 129 GIORGOS LIAKAKIS 10:45:00
145 , 133 , 124 Male 220 PASCHALIS SKORDAS 10:45:39
146 , 13 , 125 Female 85 THEMI IKOSIPENTARHOU 10:48:08
147 , 134 , 126 Male 107 CHRISTOS KATSIKADIS SITAPOTHI KARIOI DROMEIS 10:48:09
148 , 135 , 127 Male 183 NIKOLAOS PAPAEVANGELLOU 10:49:15
149 , 136 , 128 Male 208 MILTIADIS SALVANOS SAPPAZ 10:49:20
150 , 137 , 22 Male 112 ANASTASIOS KOLLIAS Free runners 10:49:35
151 , 138 , 129 Male 143 SOTIRIOS MATZAFLARAS PANTOFLA RUNNING TEAM 10:49:50
152 , 139 , 23 Male 122 DIMITRIOS LAKAFOSIS PANTOFLA RUNNING TEAM 10:49:50
153 , 140 , 130 Male 43 IRAKLIS DEIRMENTZIDIS ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 10:50:40
154 , 14 , 131 Female 62 KATERINA FETALIDOU 10:50:45
155 , 141 , 24 Male 30 IOANNIS BOZINIS S.D.Y.A 10:52:13
156 , 142 , 132 Male 106 GIORGOS KATRIVANOS ROUSOS RUNNING TEAM 10:52:47
157 , 143 , 25 Male 155 GIANNIS MESANIXTIS 10:53:14
158 , 144 , 26 Male 172 IOANNIS OIKONOMOU YMITTOS RUNERS 10:54:16
159 , 145 , 133 Male 187 ARISTOMENIS PASPALAS 10:54:47
160 , 146 , 134 Male 151 PANAGIOTIS MAVROGIANNIS marathonodromoi dromeis argolidos 10:55:08
161 , 147 , 27 Male 104 ALEXANDROS KASELAKIS SYND.ELLHNWN.BATRAXANTHROPON 10:56:48
162 , 148 , 135 Male 95 THEOHARIS KANAKIS ON-TRAIL 10:58:17
163 , 149 , 28 Male 90 SOTIRIS KAKKAVAS KIPARISSIA 10:58:29
164 , 150 , 29 Male 254 DIMITRIS ZONARAS PDS ODYSSEAS 11:06:00
165 , 151 , 30 Male 252 GIORGOS ZAMPETOGLOU OIK.OREIBATIKOS SYLLOGOS 11:08:23
166 , 152 , 31 Male 47 NIKOLAOS DIONYSOPOULOS SDYA 11:10:33
167 , 153 , 32 Male 82 PANTELIS GRIMBANIS S.D.Y.A 11:12:37
168 , 154 , 136 Male 130 ILIAS LIAKOPOULOS 11:14:25
169 , 155 , 33 Male 150 GIORGOS MAVRIKOS NEA MICHANIONA 11:14:59
170 , 156 , 137 Male 48 GIORGOS DISERIS SDY.KOZANIS 11:15:26
171 , 157 , 138 Male 28 GEORGE BOULOUGARIS 11:16:03
172 , 158 , 139 Male 197 COSMIN POPA 11:16:05
173 , 159 , 140 Male 211 THOMAS SCHORTSIANITIS SDY TRIKALON 11:18:32
174 , 160 , 141 Male 225 EMmaleOUIL SPAZOKOILIS PDS ODYSSEAS 11:19:48
175 , 15 , 142 Female 34 KATERINA CHATZINIKOLAOU SDY Elefsinas & Sky Women Running 11:23:55
176 , 161 , 34 Male 37 LEONIDAS CHOLEVAS FLOGA 11:24:28
177 , 162 , 143 Male 127 IOANNIS LEFKAKIS TTE 11:27:49
178 , 163 , 144 Male 207 VASILEIOS ROKOMAS FLOGA 11:28:55
179 , 164 , 145 Male 230 GIORGOS THEODORIS FLOGA 11:28:56
180 , 165 , 146 Male 161 KOSTAS MOUZOURAKIS E.O.S MOIRON 11:31:01
181 , 16 , 35 Female 110 TABATA KAYOKO RUN FOREVER 11:31:29
182 , 166 , 147 Male 77 KOSTAS GOLTSIOS S.M.LARISAS-KOKINOPLOS 11:33:01
183 , 167 , 148 Male 246 PANTAZIS VASTARDIS TELMISSOS 11:34:59
184 , 168 , 149 Male 237 STAMATIOS TSERKEZOPOULOS SKORDO ULTRAS 11:35:09
185 , 169 , 150 Male 117 DIMITRIOS KOUTIOS ELEFSINA RUNNERS TEAM 11:35:54
186 , 170 , 36 Male 184 ATHANASIOS PAPAKONSTANTINOU ELEFSINA RUNNERS TEAM 11:35:55
187 , 171 , 151 Male 178 VASILIS PAPADIMITRIOU EOS ARTAS - SYLLOGOS DROMEON ARTAS 11:36:17
188 , 172 , 152 Male 74 FOTIS GKAMPLIAS QPROJECT SPORTS TEAM 11:38:40
189 , 173 , 153 Male 189 McGee Patrick 11:40:49
190 , 174 , 154 Male 142 GEORGE MANIAS APS ATHINAIOI DROMEIS 11:40:57
191 , 175 , 155 Male 63 ANTONIS FOUNTARLIS X.O.S SPARMOU 11:41:54
192 , 176 , 156 Male 46 DIONYSSIS DIMAS Runner Store Trail Team 11:42:20
193 , 17 , 157 Female 215 IOANNA SIDERI KROMMIDAS COACHING 11:44:36
194 , 177 , 158 Male 83 KONSTANTINOS HATZIS SM.LARISAS 11:45:43
195 , 178 , 159 Male 162 ACHILEAS MPARMPOUTIS S.M.N.LARISAS 11:45:45
196 , 179 , 160 Male 123 LAZAROS LALOUSIS KROMMIDAS COACHING 11:51:55
197 , 180 , 161 Male 239 ATHANASIOS TSINTSIFAS VOLTA RUNNING TEAM 11:52:23
198 , 181 , 162 Male 35 THEOFANIS CHAVELOS 11:55:54
199 , 182 , 163 Male 36 MICHALIS CHLOUVERAKIS Kaldi's Running Team 11:57:56
200 , 183 , 37 Male 121 KYRIAKOS KYRIAKOPOULOS O.Y.K 12:03:23
201 , 184 , 164 Male 17 DIONISIOS BABZELIS -
202 , 185 , 165 Male 15 LAZAROS APOSTOLIDIS DEADLINE RUNNERS -
203 , 186 , 166 Male 149 ILIAS MATZOUKIS S AILS TRAIL TEAM -
204 , 187 , 167 Male 119 THEODOROS KRASTOUDIS LYKOI Kechagiogloy -
205 , 188 , 168 Male 6 GIORGOS ALVANIDIS -
206 , 189 , 169 Male 251 GIORGOS ZAGKLIS -
207 , 190 , 170 Male 221 CHRYSOSTOMOS SKOUMPAKIS ODEVO -
DNF 257 DHMHTRHS ZIAMPARAS
DNF 103 KARVOUNIS NIKOLAOS VOLTA RUNNING TEAM
DNF 253 ZIAKOS KOSTAS ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
DNF 69 KOSTAS GEORGIADIS ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
DNF 158 GIORGOS MORIS KOURKOURIKIS RUNNING TEAM
DNF 194 CHARIDHMOS PLOKAMAKIS
DNF 14 APOSTOLIDIS GEORGIOS
DNF 260 NIKOLETTA FRAGKOU
DNF 153 SOTIRIS MAVROS PROTEIN PLANET RUNNERS
DNF 33 DIMITRIS CHARITOS SDY ELEYSINAS
DNF 253 KOSTAS ZIAKOS ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
DNF 185 KOSTAS PAPATHANASIOU
DNF 203 LORA REPCHENKO ODLO-LASPORTIVA
DNF 27 SPYRIDOULA BOUKA SDYA
DNF 26 MICHALIS BONIS INTER PATHISSION
DNF 179 PANAGIOTIS PAPADIMITRIOU KALAMATA TRAIL RUNNERS
DNF 229 DIMITRIS TELATINIDIS
DNF 139 ANASTASIOS MAKRIS
DNF 57

RUPICAPRA

Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name Club 20km
1 , 1 ,1 ALL Male 557 KOSTAS GIANNOPOULOS DYNAFIT GREECE 2:21:24
2 , 2 , 2 ALL Male 559 ARISTIDIS GKIZLIS TRG-Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:32:52
3 , 3 , 3 ALL Male 699 CHRISTOS ZILIASKOUDIS OLYMPUS T.R.T 2:36:12
4 , 1 ,4 ALL Female 601 MARIA MALAI ODLO-LASPORTIVA 2:52:43
5 , 4 , 5 ALL Male 534 DIONISIS DIONISOPOULOS INDEPENDIENTE 2:53:01
6 , 5 , 6 ALL Male 598 BLYTHE LEVI LESTOS BIKES 2:53:51
7 , 6 , 7 ALL Male 618 PARIS MOUROGIANNIS S.D.Y THESSALONIKIS 2:55:14
8 , 7 , 8 ALL Male 546 MICHALIS FOTINOS 2:56:34
9 , 8 , 9 ALL Male 666 PANAGIOTIS SOTERIADIS 2:59:05
10 , 9 , 10 ALL Male 689 IOANNIS VASILAS OMADA OREINEI VITSIOU 2:59:17
11 , 10 , 11 ALL Male 549 PANAGIOTIS GALATIS SCIENCETRAINING 2:59:34
12 , 11 , 12 ALL Male 627 IOANNIS OIKONOMOPOULOS SAT 2:59:36
13 , 12 , 13 ALL Male 643 VAGGELIS PAPPAS Vmax 3:03:18
14 , 13 , 14 ALL Male 570 GIORGOS KANTZIKIS sportstrainingkaragiannis- SYLOGOS DROMEON VERIAS 3:04:01
15 , 14 , 15 ALL Male 675 THEODOROS THEODORIDIS RODI CAFE KARAGIANNIS SPORTTRAINING 3:04:01
16 , 15 , 16 ALL Male 677 KIRIAKOS TSAKILTZIDIS SDY KOZANIS-NEAPOLI 3:06:21
17 , 16 , 17 ALL Male 580 NASOS KOLOVAKOS GS Panthires Glyfadas 3:07:09
18 , 17 , 1 50+ Male 647 DIMITRIS POIMANIDIS A.P.S.D ZEYS PIERIAS 3:08:23
19 , 18 , 18 ALL Male 589 CHRISTOS KOUTSALIARIS συλλογος δρομεων βεροιας makridis team 3:08:43
20 , 19 , 19 ALL Male 669 IASONAS STALIKAS SS TRAINING IOANNINA 3:09:06
21 , 20 , 20 ALL Male 501 KONSTANTINOS AGOGIATIS ARH.OMADA TENEAS PROJECT 3:09:38
22 , 21 , 21 ALL Male 640 GIORGOS PAPAKONSTANTINOU TOP GYM 3:11:01
23 , 22 , 22 ALL Male 673 JOHN STEFANIS MYATHLETE 3:11:08
24 , 23 , 23 ALL Male 641 THEODOROS PAPAKYRIAKOS F.O.M 3:11:10
25 , 24 , 24 ALL Male 678 DIMITRIOS TSARTSANIS P.Elias Vertical Runners 3:12:32
26 , 25 , 25 ALL Male 635 APOSTOLOS PAPADOPOULOS 3:13:24
28 , 26 , 27 ALL Male 587 DIMITRIS KOUROUKLIS 3:14:30
29 , 3 , 28 ALL Female 533 VENI DIMPARI OLYMPUS T.R.T 3:16:41
30 , 27 , 29 ALL Male 698 LAZAROS ZAPOUNIDIS zeus pierias 3:19:15
31 , 28 , 30 ALL Male 671 KOSTAS STAMATIADIS UNA GRANDE KOMOTHNHS 3:21:28
32 , 29 , 31 ALL Male 550 DIMITRIS GALITIS APOLON DYTIKIS ATTIKIS 3:24:08
33 , 30 , 2 50+ Male 644 NIKOS PARTHENIS S.D.Y.M THIVAS 3:24:35
34 , 31 , 32 ALL Male 588 KOSTAS KOURTELIS FLOGA 3:25:58
35 , 4 , 33 ALL Female 676 DESPINA TROIRI OLYMPUS MARATHON 3:28:07
36 , 32 , 3 50+ Male 561 ANASTASIOS GKOULIAMTZIS BALIOTIS N.T 3:28:34
37 , 33 , 34 ALL Male 572 GIORGOS KARANASTASIS ZEYS 3:28:49
38 , 34 , 4 50+ Male 660 GEORGIOS SERISTATIDIS Δρομεις Νεάπολης 3:28:53
39 , 35 , 35 ALL Male 663 ATHANASIOS SKORDAS Δρομεις Νεάπολης 3:28:53
40 , 36 , 36 ALL Male 584 THEODOROS KOTROTSOS Runner S trail team 3:29:03
41 , 37 , 37 ALL Male 710 DIMITRIS NIKOLAOY 3:30:10
42 , 38 , 38 ALL Male 531 KOSTAS DERMITZAKIS 3:30:42
43 , 39 , 39 ALL Male 690 TASOS VASILEIOU ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ 3:30:58
44 , 40 , 40 ALL Male 527 GIORGOS CHATZIGEORGIOU 3:31:57
45 , 41 , 41 ALL Male 603 ARGYRIS MANOLAS S.D.Y. THESSALONIKHS 3:33:48
46 , 42 , 42 ALL Male 651 ANASTASIOS ROVITHAKIS DROMOIS NEAPOLIS 3:34:50
47 , 43 , 5 50+ Male 682 NIKOLAOS TSIOURVAS BALIOTIS NATURE TRAIL - SDYTH 3:35:35
48 , 44 , 43 ALL Male 667 DIMITRIS SOULOVIKAS APSD ZEYS PIERIAS 3:35:47
49 , 5 , 44 ALL Female 634 FANI PAPADAKI SDYTH 3:36:15
50 , 45 , 45 ALL Male 625 LEONIDAS NIKOU S.M.LARISSAS 3:37:00
51 , 46 , 46 ALL Male 637 CHARALAMPOS PAPAGIANNIS 3:37:23
52 , 47 , 47 ALL Male 506 GIANNIS ANAGNOSTOU 3:38:03
53 , 48 , 48 ALL Male 683 NIKOS TSOUVELAKIDIS 3:40:39
54 , 49 , 49 ALL Male 708 IOANNIS PATSIATZIS Λύκοι Κεχαγιογλου Σύλλογος Δρόμεων Τρικάλων 3:41:11
55 , 50 , 50 ALL Male 692 ZOIS VLACHOS 3:41:16
56 , 51 , 51 ALL Male 691 PETROS VELLIDIS RUNTHESSALONIKI.COM 3:42:19
57 , 52 , 52 ALL Male 680 THEOCHARIS TSILIMPONIS 3:42:38
58 , 6 , 53 ALL Female 523 MARIA BOUGIOUKLI KASIMIS 3:42:43
59 , 53 , 54 ALL Male 502 MILTOS AKRIVOPOULOS M.A.S.KALLITHEA 3:43:06
60 , 54 , 55 ALL Male 538 DIMITRIS DOSIDIS LIKOI KEHAGIOGLOU 3:43:24
61 , 55 , 56 ALL Male 540 FILIS DRAKIDIS ORESTIADA RUNNING TEAM 3:43:25
62 , 56 , 57 ALL Male 648 KOSTAS POLIMEROS 3:43:34
63 , 57 , 58 ALL Male 556 LAZAROS GIAKATIS 3:43:39
64 , 7 , 59 ALL Female 510 SOTIRIA APOSTOLI GREDO S VICTORIA 3:43:50
65 , 58 , 6 50+ Male 548 IOANNIS GAGOS S.D.Y.KILKIS 3:44:19
66 , 59 , 60 ALL Male 604 KONSTANTINOS MANOLIS S.D.Y.THES/KIS 3:44:39
67 , 60 , 61 ALL Male 636 PAVLOS PAPADOPOULOS 3:46:23
68 , 61 , 62 ALL Male 536 GIORGOS DOMAKIDHS ZEYS PIERIAS 3:46:44
69 , 62 , 63 ALL Male 577 VASILEIOS KETSERIDIS S.D.Y. THESSALONIKIS 3:46:44
70 , 63 , 7 50+ Male 566 CHRISTOS KALFAS DROMOIS NEAPOLIS 3:48:02
71 , 64 , 64 ALL Male 517 THEODOROS ATHANAILEAS 3:48:04
72 , 65 , 65 ALL Male 554 ALEXIS Gayraud 3:48:52
73 , 66 , 66 ALL Male 605 CHARIS MANOUSSIS BALIOTIS NATURE TRAIL 3:49:08
74 , 67 , 67 ALL Male 652 DIMITRIS DOMAKIDHS APSD ZEYS PIERIAS 3:49:46
75 , 8 , 68 ALL Female 539 LEMONIA DOUVINOF MATZUL 3:49:46
76 , 9 , 69 ALL Female 590 KOUTSIMANI KRISTALIA Vmax 3:51:22
77 , 68 , 70 ALL Male 575 MATT KATSIVELIS 3:52:44
78 , 69 , 71 ALL Male 629 NIKOS PAGKALAKIS SAFANS 3:53:47
79 , 70 , 72 ALL Male 544 THEODOROS EVANGELIDIS 3:53:47
80 , 71 , 73 ALL Male 504 THEOXARIS AMAXAS 3:56:31
81 , 72 , 74 ALL Male 621 NEKTARIOS MPITOULAS R for Runners 3:57:56
82 , 73 , 75 ALL Male 679 PAPALEXIOU CHRISTOS 3:58:37
83 , 74 , 76 ALL Male 704 SAKKAS VASILIOS 3:58:39
84 , 75 , 77 ALL Male 586 ANASTASIOS KOURKOUTELIS 3:58:39
85 , 10 , 78 ALL Female 609 GEORGIA MARKOU 3:58:47
86 , 76 , 79 ALL Male 656 GIORGOS SAKOLIS GAS ILISOS 4:00:01
87, 11 , 8 50+ Female 582 ELENI KOSTA APSD ZEYS PIERIAS 4:00:02
88 , 77 , 80 ALL Male 654 GIORGOS SAKELLARIS XOS SPARMOY 4:00:08
89 , 78 , 81 ALL Male 511 KOSTAS ARGYRIOU ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 4:00:17
90 , 12 , 82 ALL Female 697 MARTHA XIROFOTOU 4:00:28
91 , 79 , 83 ALL Male 592 GIORGOS KOYMPOURIS S.D.Y.AGRINIOU 4:00:36
92 , 80 , 84 ALL Male 522 LAZAROS BOTOSIADIS 4:02:03
93 , 81 , 85 ALL Male 693 ANTONIS VOULGARIDIS Elpis Ampelokipon 4:02:03
94 , 82 , 86 ALL Male 619 GIORGOS MOUROS 4:03:24
95 , 83 , 87 ALL Male 657 KOSTAS SARIGIANNIDIS S.M.LARISSAS 4:03:45
96 , 84 , 88 ALL Male 591 VASILEIOS KOUTSONIKOS Larissa Marathon Runners Club 4:04:10
97 , 85 , 89 ALL Male 594 MEGAKLIS KYRIAZIS 4:04:31
98 , 86 , 90 ALL Male 687 IEREMIAS VALDOUMAS BALIOTIS N.T. - GRAMMOS MNT 4:05:36
99 , 87 , 91 ALL Male 520 KOSTAS BISIRIS KOILA MOUNTAIN RUNNER 4:05:56
100 , 13 , 92 ALL Female 616 IOANNA MITSOULI 4:07:29
101 , 88 , 93 ALL Male 608 KONSTANTINOS MARKOU 4:07:54
102 , 89 , 94 ALL Male 602 THEODOROS MALLOUSIS 4:09:05
103 , 90 , 95 ALL Male 547 KONSTANTINOS FOTIOU GAS ILISOS 4:09:35
104 , 91 , 96 ALL Male 703 PAPANIKOLAOU PANAGIOTHS 4:10:05
105 , 92 , 97 ALL Male 701 KONSTANTINOS RAXIWTHS 4:13:25
106 , 93 , 98 ALL Male 518 DIMITRIS BAHAROPOULOS OMO 4:13:37
107 , 94 , 99 ALL Male 543 NASOS EVAGGELOU CrossFit Chalandri 4:14:51
108 , 95 , 100 ALL Male 593 DIMITRIOS KYRIAKOS UTR-Oblakove Pertle 4:15:25
109 , 96 , 101 ALL Male 600 KONSTANTINOS MAGKOUFIS SPARTAKOS DROMEAS TRIKALA 4:17:25
110 , 97 , 9 50+ Male 653 PETROS SAKELLARIS XOS SPARMOY 4:17:38
111 , 98 , 102 ALL Male 578 PANAGIOTIS KIRIKOS 4:17:55
112 , 99 , 103 ALL Male 624 MICHALIS MYTARAS 4:17:55
113 , 100 , 10 50+ Male 595 SPIROS LAKAFOSIS 4:19:12
114 , 101 , 104 ALL Male 583 VASILEIOS KOSTOPOULOS 4:24:42
115 , 102 , 105 ALL Male 614 DIMITRIS MICHALOPOULOS OREINOI BITSIOU 4:25:47
116 , 103 , 106 ALL Male 631 CHRISTOS PALASKAS 4:26:12
117 , 104 , 107 ALL Male 528 KONSTANTINOS CHOUNOS SD TRIKALON 4:26:18
118 , 105 , 108 ALL Male 615 ALEXANDER MILILIS URBAN TRAIL RUNNERS 4:26:28
119 , 106 , 11 50+ Male 684 IOANNIS TZIKAS S.D.Y. PIRAUES 4:26:47
120 , 107 , 109 ALL Male 574 PANAGIOTIS KATSARIS APOLLON.DYT.ATTIKIS 4:28:01
121 , 108 , 110 ALL Male 650 KONSTANTINOS PRATSAS 4:29:43
122 , 109 , 111 ALL Male 505 NIKOS AMVRAZIS S.D.Y.THES/KIS 4:32:38
123 , 14 , 112 ALL Female 585 ANASTASIA KOUMPOULA MARATCON CLUB 4:33:28
124 , 15 , 113 ALL Female 685 ELENI TZIMA ANIMAL RIGHTS RUNNERS 4:33:49
125 , 16 , 114 ALL Female 507 MARIA ANASTASIOU BALIOTIS NATURE TRAIL 4:34:28
126 , 110 , 115 ALL Male 565 LEFTERIS KAKOULIDES KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 4:36:11
127 , 111 , 116 ALL Male 681 NIKOS TSIORAS HANDYCAP INTERNATIONAL 4:36:18
128 , 17 , 12 50+ Female 530 CHRISA DEFTEREOU 4:36:40
129 , 18 , 117 ALL Female 519 EIRINI BETEINI 4:37:16
130 , 19 , 118 ALL Female 645 ASHLEY PAX Gilberts Gazelles 4:38:06
131 , 20 , 13 50+ Female 606 MARINA MARGELI SKY WOMEN TEAM 4:41:46
132 , 112 , 14 50+ Male 695 VAGGELIS XAMAIDIS DROMIS TYRNABOY 4:41:58
133 , 113 , 119 ALL Male 513 SOTIRIS ARISTOMENOPOULOS 4:42:22
134 , 114 , 120 ALL Male 700 KATERINA PAPADOPOULOU 4:47:00
135 , 115 , 121 ALL Male 659 ALEXANDROS SERISTATIDIS DROMOIS NEAPOLIS 4:47:00
136 , 116 , 122 ALL Male 558 ANTONIS GIOTAS S.M.LARISSAS 4:50:49
137 , 21 , 123 ALL Female 670 MARIA STAMATI S.M.LARISSAS 4:50:49
138 , 22 , 124 ALL Female 664 FOTEINI SKRAPALI Zeusrunners 4:50:49
139 , 23 , 125 ALL Female 658 KATERINA SEFERIADOU AMNESTY INTERNATIONAL 4:50:50
140 , 117 , 15 50+ Male 642 KOSTAS PAPASTERGIOU S.M.LARISSAS 4:50:50
141 , 118 , 126 ALL Male 628 CHRISTOS ORAIOPOULOS S.M.LARISSAS 4:50:50
142 , 119 , 16 50+ Male 529 EVGENIOS CHRISTODOULOU ODEVO TEAM 4:50:57
143 , 120 , 127 ALL Male 563 KONSTANTINOS GKOUTZAS Zeusrunners 4:50:58
144, 121 , 17 50+ Male 542 PANAGIOTIS ERMILIOS SPARTAN RUNNERS 4:53:21
145 , 122 , 128 ALL Male 508 GEORGE ANDREDAKIS 4:54:31
146 , 123 , 129 ALL Male 512 FLAOUNAS ARIONAS-ANDREAS 4:58:28
147 , 124 , 130 ALL Male 560 NIKOLAOS GKOTSIS 5:03:29
148 , 24 , 131 ALL Female 552 ELENI GANTZOU 5:06:39
149 , 125 , 132 ALL Male 581 MANOLIS KONTORIGAS Outdoor games running team 5:06:40
150 , 126 , 133 ALL Male 562 CHRISTOS GKOUNTOS APS ATHNAIOI DROMEIS 5:06:40
151 , 127 , 18 50+ Male 553 STYLIANOS GASTERATOS APOLLON DYTIKHS ATTIKHS 5:08:49
152 , 128 , 134 ALL Male 633 DIMITRIS PANTELAKIS CYSTIC FIBROSIS/MY ATHLETE 5:09:26
153 , 129 , 19 50+ Male 524 DIMITRIOS BOUKARAS MUSTUKULURU TRAIL TEAM 5:12:31
154 , 130 , 135 ALL Male 599 EVAGGELOS LIAKOUMIS S.D.TRIKALON-P.A.S ASKLIPIOS 5:14:53
155 , 25 , 136 ALL Female 555 MARIA GEORGAKI ALLTERAINRUNNERS 5:15:55
156 , 131 , 137 ALL Male 674 EDVARD SZIGETI KARAGIANNIS SPORT TRAINING RODI KAFE 5:21:33
157 , 132 , 138 ALL Male 662 CHARALAMPOS SKLAVENITIS 5:29:19
158 , 26 , 139 ALL Female 514 CHRISTINA ARORA KOILA MOUNTAIN RUNNER 5:31:05
159 , 27 , 140 ALL Female 564 ASPASIA HATZIVASILI ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 5:33:55
160 , 133 , 141 ALL Male 632 CHRISTOS PANOPOULOS 5:34:30
161 , 28 , 142 ALL Female 579 STELLA KOLLETI SNAILS TRAIL TEAM 5:36:06
162 , 29 , 20 50+ Female 613 MANOLIA MICHALOGIANNAKI SDYA 5:37:36
163 , 134 , 21 50+ Male 500 GIORGOS AGGOS BALIOTIS NATURE TRAIL 5:38:45
164 , 135 , 22 50+ Male 694 DIMITRIS VYRLAS ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:41:05
1656 , 136 , 143 ALL Male 576 ILIAS KECHAGIAS SDYTH 5:42:04
166 , 30 , 144 ALL Female 545 ELENI FIKI 5:47:49
167 , 137 , 145 ALL Male 661 DIMITRIS SERMPIS 5:52:11
168 , 31 , 23 50+ Female 696 XRYSA XIGGI 6:03:12
169 , 32 , 146 ALL Female 596 ELENI LAMPI 6:10:02
170 , 138 , 147 ALL Male 630 GIORGOS PAGONIS 6:10:04
171 , 139 , 148 ALL Male 702 SPIROS SIMIRIOTHS 6:30:41
172 , 140 , 24 50+ Male 668 MANOLIS SPORGITAS 6:31:18
173 , 141 , 25 50+ Male 686 PANAGIOTIS TZOLOS S.D.Y. Thessalonikis 7:04:03
174 , 33 , 26 50+ Female 509 ELENI ANTHI ROUSOS R.T/ SKY WOMEN R.T 7:04:18
DNF 638 PAPAIOANNOU KIRYKOS RED POINT ATHENS CLIMBING CENTER
DNF 573 KARAVARAKI ANGELA
DNF 526 CHATZICHARALAMBOUS DESPOINA

FOM TRAIL

ΓΚ

ΚΚ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΔΩΣΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1.

1

ΦΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.10.45

2.

2

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1.10.47

Α.Ο.Ξ.Λ. - ΣΥΒΑΣ Λάρισας

3.

3

ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.16.45

NUTRIXXON

4.

4

ΚΟΝΤΟΣ ΤΕΛΗΣ

1.17.18

ΧΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ

5.

5

ΤΟΚΑΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1.18.54

6.

6

ΔΡΙΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1.19.00

Sciencetraining.gr

7.

7

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.19.08

ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

8.

8

ΤΡΕΜΑΣ ΓΕΩΡΓΟΣ

1.22.01

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

9.

9

ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1.22.53

10.

10

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1.23.20

11

11

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.24.08

12.

12

ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΥΠΑΣ

1.24.13

13.

13

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΗΣ

1.24.13

Olimpioi dromeis Leptokarias

14.

14

ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

1.24.38

ΣΔΥΚ ΚΙΛΚΙΣ

15.

15

ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1.28.56

ΣΔΥΚ ΚΙΛΚΙΣ

16.

16

ΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1.29.28

17.

1

ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑ ΕΛΕΝΗ

1.30.00

Distance Runners Club

18.

17

ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.32.20

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

19.

18

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1.32.25

20.

29

ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.36.00

21.

20

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

1.36.10

22.

21

ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ

1.36.20

Olimpioi dromeis Leptokarias

23.

22

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

1.36.53

ΑΣΤΕΡΙΑΣ

24.

23

ΚΟΥΡΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1.36.58.

25.

24

ΠΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

1.36.59.

ΧΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ

26.

25

ΖΙΤΟΥΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

1.37.34

27.

2

ΖΑΧΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

1.37.36

Ε.Π.Ο.Σ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

28.

27

ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ

1.38.17

Distance Runners Club

29.

28

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΖΗΣΗΣ

1.39.44

Olimpioi dromeis Leptokarias

30.

29

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

1.40.44.

31.

30

ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.42.14

32.

31

ΓΚΟΛΤΙΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1.42.24

33.

32

ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΟΥΛΟΣ

1.42.50

34.

33

ΓΚΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

1.43.35

35.

34

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1.43.42

36.

35

ΖΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

1.43.50

37.

36

ΜΠΙΣΠΑΜΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1.44.30

38.

37

ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

1.44.35

39.

38

ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

1.44.44

40.

39

BOUKARAS ALEXANDROS

1.45.25

SWEDEN

41.

3

ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1.46.10

Ε.Π.Ο.Σ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

42.

4

ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΑ

1.46.30

43.

5

ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ

1.47.10

44.

40

ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ ΑΛΕΞ

1.48.10

45.

41

ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.48.34

46.

6

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ

1.48.39

47.

42

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1.50.05

48.

7

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΕΛΠΙΔΑ

1.50.52

49.

43

ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1.51.12

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

50.

44

ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΥΣ ΦΩΤΙΟΣ

1.51.15

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

51.

45

ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.51.48

52.

46

ΚΑΡΚΟΒΗΣ ΓΡΗΡΟΓΗΣ

1.54.10

53.

47

ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1.54.45

54.

48

ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1.55.40

ΚΑΛΥΒΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

55.

49

ΝΤΑΛΕΣ ΝΙΚΟΣ

1.55.45

56.

50

ΤΟΥΛΟΥΦΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1.55.50

57.

8

ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

1.56.28

Ε.Π.Ο.Σ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

58.

51

ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1.56.54

KOKKINOPILOS RUNNUNG TEAM

59.

52

ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

1.58.18

60.

9

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2.04.48

61.

53

ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ

2.04.56

62.

54

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2.05.00

63.

55

ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

2.07.10

64.

56

ΠΑΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2.07.55

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

65.

57

ΚΑΡΝΑΣΤΑΣΗΣ ΖΗΣΗΣ

2.07.55

66.

10

BEEP DE LIMA ΚELLY

2.08.00

67.

58

ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2.08.50

ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

68.

59

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΪΤΑΝΗΣ

2.11.00

ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΣ

69.

60

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2.11.00

70.

61

ΣΑΦΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2.11.40

ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΣ

71.

62

ΚΟΥΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2.11.50

72.

63

ΣΑΦΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2.12.30

ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΣ

73.

11

ΣΚΑΝΝΤΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

2.13.40

74.

64

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΩΜΑΣ

2.16.18

75.

12

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΑΝΝΑ

2.16.42

76.

13

ΝΤΑΜΠΩΣΗ ΜΑΡΙΑ

2.17.15

ΚΑΛΥΒΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

77.

14

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

2.17.15

78.

15

ΜΑΡΚΟΥΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2.17.15

79.

65

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΖΩΗΣ

2.18.00

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

80.

16

ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΑΜΑΛΙΑ

2.18.50

81.

66

ΜΕΛΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2.18.50

82.

17

ΓΑΪΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

2.18.52

83

18

ΓΑΪΤΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2.18.52

84.

19

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2.19.30

ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

85.

67

ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ

2.26.00

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

86.

68

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

2.26.00

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

87.

69

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

2.26.06

ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

88.

20

ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

2.27.05

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

89.

21

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

2.27.05

90.

70

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2.27.15

91.

71

ΣΕΡΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ

2.29.20

92.

22

ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2.29.28

93.

23

ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

2.30.30

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

94.

24

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΘΗ

2.32.30

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

95.

25

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2.33.00

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

96.

72

ΣΙΜΑΤΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2.33.05

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

97.

26

ΤΣΟΥΡΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2.33.30

98.

73

ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2.33.30

99.

27

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΑ

2.39.45

ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟ ΔΡΟΜΕΙΣ

100.

28

ΜΑΡΚΕΛΑΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

2.41.10

101.

74

ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

2.41.10

102.

29

ΠΑΓΓΕΑ ΒΙΚΥ

2.49.10

NORDIC WALKING ELASSONA

103.

30

ΚΑΝΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2.49.10

NORDIC WALKING ELASSONA

104.

75

ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2.50.00

105.

31

ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

2.53.00

106.

32

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2.53.00

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

107.

33

ΣΙΑΜΑΤΡΑ ΕΛΕΝΗ

2.53.00

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM

108.

34

ΣΙΑΜΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2.53.00

KOKKINOPILOS RUNNING TEAM


Nova Sports

  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon
  • Faethon Olympus Marathon

Ostracon
Blackroll
eod

visit-greece.gr

Copyright (C) 2011-2017 Faethon Olympus Marathon. All rights reserved.
Δημάτης Λευτέρης Χατζούλης drclub Δίκτυο Περραιβία Lo cafe Έλληνες Διασώστες
Bretas Nutrixxion Μπέλλης monopolio Ziannas LA Travel
Περιφέρεια Θεσσαλίας Σωτήρης Σούλιος Ramblas Baliotis Τσιάτσικας Δήμος Ελασσόνας